İletişim

Gökdeniz Konutları ile birlikte muhteşem bir yaşam serüvenine hazırlanın! Çünkü bu konutlar ile büyüleyici bir yaşam sürmeye başlayacaksınız. Herkesin olduğu gibi elbette sizinde bir hayaliniz var. Doğanın içinde, güvenilir bir ortam, kullanımı kolay bir daire.. Tabiki bir daireden istediğimiz özellikler sadece bunlar değil. Öte yandan, ulaşım kolaylığı, sosyal olanakları, konforu, ekonomik olması gibi birçok özelliği de bünyesinde barındırması gerekir Ailem için, benim için, eşim için en iyisi nedir diye düşünmekten kendinizi alamadığınız olur. Bu daireler ile artık düşünmenize gerek kalmayacak.

Bir konutun iyi olup olmadığını, bu dairenin ihtiyaçlarımıza ne kadar cevap verdiğini görerek anlarız. Gökdeniz Konutları size hayallerini kurduğunuz dairelerin kapısını açmakta. Kendine özgün olan projede her blokta bir iç bahçe bulunmaktadır. Oturma alanı işlevi gören bu mekanlar aydınlıktır. Bulunduğu bölge itibari ile en iyi mevkide yer almaktadır. Adından da anlaşıldığı gibi Gök ve Deniz manzarasına ev sahipliği yapmaktadır. 24 saat kamera sistemi bulunan sitede, duvarlar yüksek, 7/24 özel güvenlik kamerası, güvenlik görevlisi, dairelere özel görüntülü diafon sistemi bulunmaktadır. Görüntülü diafon sistemi ile siteye dışardan birilerinin giriş ve çıkışları engellenmektedir.

Konut satışlarının brüt metrekare üzerinden yapılması sebebiyle emlak sektörü de büyük konutlara özendirmektedir. İyi bir konut büyük olan değildir. Kullanışlı ve konforlu olan dairelerdir. GökDeniz Konutları da size kullanışlı bir daire ve ortam sunmaktadır.

Türkiye, deprem bölgesinde yer aldığı için en büyük önceliklerimizden biri aldığımız evin depreme olan sağlamlığı ve şirketin kullandığı inşaat malzemeleri olmaktadır. Günümüzde birçok şirket bunlara önem vermese de GökDeniz Konutlarında zemin etütleri yapılmış ve deprem yönetmeliğine uyulmuştur. Bir diğer yandan binalarda yalıtım sistemleri bulunmaktadır. Bu sebeple de ısınma ve enerjide tasarruf sağlama imkanı bulabileceksiniz.

Gökdeniz Konutları hakkında fikir sahibi olmak, olanaklarınızı öğrenmek, fiyat bilgisi sormak ya da aklınızdaki herhangi bir soru işaretini yok etmemizi istiyorsanız aşağıdaki iletişim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.