Hakkımızda

Alman İnşaat şirketi tarafından hayata geçirilen GökDeniz Konutları projesi Kocaeli/Gebze’de yer almaktadır. 6 bin metrekarelik bir alana sahip olan projede 2 blok bulunmaktadır. 128 adet konuttan oluşan site, alışveriş merkezlerine, hastanelere, bankalara, okullara ve daha birçok önemli noktaya yakındadır. Sitenin bir sakini olarak projeye duyduğum hayranlığı göstermek amacıyla bu adresi açtım. Gökdeniz konutlarında yer aldığınız takdirde hiçbir şeyden uzakta veya geride kalmayacağınızı bilmelisiniz. Çünkü projenin en büyük özelliği her ihtiyacınıza yetecek şekilde tasarlanmış olmasıdır. Büyük bir seveni olarak aldığımız evden ailecek mutluyuz. Çocuklarımız okullarına rahatlıkla gidebilmekte, ben ve eşim işlerimize kolaylıkla ulaşabilmekteyiz. Aynı şekilde sosyal olanaklarımızda çok fazla. Gökdeniz’in bize sunduğu birçok fırsat bulunuyor. Sauna, çocuk havuzu, yetişkin havuzu, kış bahçesi, çok amaçlı toplantı salonu, barbekü alanı, parklar ve daha saymaya kelimelerin yetmeyeceği sosyal olanak bulunuyor. Güvenlik konusunda, Gökdeniz Konutları, günümüze kadar yapılmış olan diğer projeleri göz önünde bulundurduğumuzda zirvede yerini alabilecek bir projedir.

 

Sitede bir adet giriş ve çıkış kapısı bulunmaktadır. Bu sebeple de giriş çıkışlar daha kolay kontrol edilebilmektedir. Öte yandan 7/24 özel güvenlik kamerası da yer almaktadır. İhtiyacınız olan her şeye en fazla 15 dakika mesafedesiniz!

Birçok özel sağlık kuruluşu, özel üniversiteler, okullar, alışveriş merkezleri, bankalar ile her şeye istediğiniz anda elde edebilmektesiniz. Bunlar dışında proje kapsamında, site içerisinde kafe, restaurant ve çeşitli oyun yerleri bulunmaktadır. Bunlara örnek olarak ise şunlar bulunmaktadır; langırt, okey, bilardo ve çeşitli oyun makineleri..

İnşaat şirketinin ise bu proje için attığı birkaç slogan bulunmaktadır. Bunlar; ”Önce doğa ve insan”, “estetik ve konfor”, “yaşam alanı ve yaşam kalitesi” dir. Başlıca amaçlarının doğa dostu bir proje orta çıkarmak olduğunu söyleyen şirket, bu amaçlarına da çok doğru adımlar atarak ulaşmışlardır. Sitede, lüks dairelerinizde uyuduktan sonra sabah uyanıp doğaya karşı kahve yudumlama gibi bir imkanınız bulunmaktadır.

İş yoğunluğundan spora gitmek gibi bir vaktiniz kalmıyor ise yine bu projede bulunan site içerisindeki fitness salonlarında sporunuzu dilediğinizce yapabilirsiniz.